Leden 2009

Tesco představuje biokosmetiku bNatural

28. ledna 2009 v 16:30 beauty
Nakupovat kosmetiku v Tescu? Proč ne, když odteĎ nabízí řadu certifikované biokosmetiky, obsahující i vzásné oleje. 45 produktů se postará o pleŤ i vlasy. My jsme si zatím pořídily masku na vlasy a sprchový peeling a musíme uznat, že je to opravdu pecka. A ještě za dostupné ceny!
MAC Hello Kity Kolekce

12. ledna 2009 v 21:38 beauty
Tak to je absolutní bomba! Po neodolatelné motýlkové kolekci od Guerlain je tu další lákadlo v podobě malovátek s designem Hello Kitty. Peněženky třeste se!


Časáky...bez nich se holky neobejdou:)

12. ledna 2009 v 17:27
Tak co dámy které máte nejradši? My z českých Elle a Žena a život, ze zahraničních InStyle, TeenVogue a další.. Co vy?

Glamour Look

12. ledna 2009 v 17:14 beauty

Dokaž to!...další taneční pecka

12. ledna 2009 v 17:10 film
Filmů s podobným námětem je spousta, ale to vůbec nevadí protože když chce člověk vypnout, odreagovat se(jako my teĎ od zkoušek:( jsou na to jako dělané, protože dobré muziky a tanečních kreací není nikdy dost!

Bobbi Brown - Bobbi Brights Collection

1. ledna 2009 v 12:22 beauty
Dalšíkolekcí, která získala naší pozornost je nová kolekce Bobbi Brown. V USA vzbudila celkem velký rozruch, hlavně kvůli paletce očních stínů.

Nejdřív jsem si řekla - tu paletku musím mít - má krásně nakombinované barvy. Koupím ji a mám s očními stíny vystaráno. To ale jen do té doby, než jsem si v diskuzích přečetla, jak jsou jednotlivé stíny v paletce ve skutečnosti malinké. Každá má ve skutečnosti velikost malé mince. Cela paletka, obsahující i zrcátko váží pár gramů. Strčíte ji hravě do malé kabelky.


Cena paletky je 70 dolarů, tedy 1400 korun (+ klasická česká přirážka). Jeden stín klasické velikosti stojí v Praze 550-650. Takže by bylo bláhové si myslet, že všechny tyhle stíny budou stejně velké, jako kdyby byly samostatně. Takže nejspíš asi počkám...kdyby byla v Douglasu nějaká akce, jako bývá -že třeba 30% sleva na vše, tak bych do toho možná šla.

Každopádně zbytek kolekce je také rozkošný. Rtěnky vypadají šťavnatě a minimálně dvě stojí za koupi. Perfektně doplňují stíny.

To úplně dole jsou lesky na rty:)

Pokud chcete vidět paletku naživo, zadejte na youtube bobbi brown brights a zkoukněte hodnocení jejích majitelek. Musím říct, že na očích vypadají ty stíny skvěle. No písněte pak váš názor:))

Clinique - jarní kolekce 09

1. ledna 2009 v 12:09 beauty
Nejprveme Vám přejeme úspěšný nový rok 2009!

S lednem se tradičně na trhu objevují jarní kolekce předních kosmetických značek. Jako první bychom rády představily tu od Clinique, která se nám velmi líbí - jarněji už žádná kolekce vypadat nemůže:)

Lesk, tvářenka a stíny vypadají velmi lákavě. Máme rády něžné líčení. A co vy? Zaujalo vás něco?