Květen 2008

Rihanna nosí ráda sadomaso kostýmy i privátně

31. května 2008 v 20:33 Rihanna
Rihanna se nedávno přiznala, že své poněkud extravagantní koncertní kostýmy nosí i v soukromém životě. Asi se v nich předvádí Chrisu Brownovi.
To musí být pohodlíčko, válet se na gauči v něčem takovém:

Vyretušovaná fotka roku

31. května 2008 v 20:21 stars
Tohle je fakt už nechutný. Co to s Tyrou udělali? Snad si nikdo nemůže myslet, že to je reálná podoba člověka:)

Nicole Richie a výrazný make-up

31. května 2008 v 20:14 Nicole Richie
Co myslíte? Dobrá nebo špatná volba?

Podzimní kolekce Chanel

31. května 2008 v 20:09 beauty
Chanel vypustil návnadu na všechny příznivkyně své dekorativní kosmetiky. Letošní podzimní kolekce Goldfever je ve znamení zlata. Nám se velmi líbí zlatý lak na nehty!
Zlaté šminky samozřejmě nemusí mít člověk nutně od Chanelu. Zlatá je však jedna z nejlepších barev pro letní a podzimní líčení.
Máte něco v barvě zlata?

Zimní typ

31. května 2008 v 13:50

Jak poznat zimní typ

Pleť

Tón pleti je bílý, bílý s růžovým nádechem, béžový, olivový nebo černý.

Vlasy

Modročerné, tmavohnědé, hnědé, šedě melírované, stříbrošedé, bílé plavé, bílé.

Oči

Barva oříšková, černohnědá, šedotmavomodrá, šedozelená, zelená. Silný je kontrast bělma s duhovkou.

Barvy pro vás

Vaše barvy jsou nejjasnější a nejchladnější ze všech. Teplé barvy totiž způsobí, že vaše pleť vzbuzuje nažloutlý dojem. Všechno, čeho se ostatní typy musí vyvarovat, zimnímu typu sluší. Například kombinace bílá a černá.Tento typ si zkrátka libuje v kontrastech.
Sytá rubínová nebo šarlatová červeň ( NIKDY tomatový odstín ) je pro zimní typ vysloveně vhodná a podtrhuje jeho přednosti. Zářivě červená vypadá jako základní barva velice nápaditě. Vždy je důležitá kombinace s další sytou barvou např. se zelenou, šedou, černou, ledově modrou, fialovou , růžovou, bílou, žlutou a fialovou, s černou a stříbřitě šedou, černou a ledově modrou, s azurovou, tmavomodrou a ledovou žlutí.

Dalšími barvami jsou všechny syté růžové, azalkové tóny, chladná světlá i tmavofialová. Co se týče zelené, tady jasně platí: jen jasné a výrazné odstíny. Nikdy vybledlé a tlumené nebo dokonce nažloutlé. Také všechny odstíny sytě modré - např. modř hořců či azurová modř - se k zimnímu typu perfektně hodí.
Pokud jste spíše jemný a křehký zimní typ inklinující k pastelovým barvám - nebojte se jich! Vaše barevná stupnice obsahuje množství pastelových odstínů, ale vždy budou jasné a velice světlé.

K zimnímu typu se hodí také černá. Dokonce je to ideální základní barva v šatníku žen zimního typu.
Skvěle sluší a lze ji kombinovat skoro se všemi zimními barvami.

Co se bílé barvy týče, pro vás bude nejvhodnější její chladný odstín. Jasná, chladná bílá je nejvhodnější, i když si můžete dovolit také lomenou bílou barvu přírodní vlny.

Šperky

K ženě zimního typu se nejvíce hodí stříbro, platina a bílé zlato, diamanty, bílé perly, barvy černá a antracitová.

Co je tabu

Oranžová, zlatá, světlá hnědá, všechny teplé, krycí, pudrované barvy se žlutým podtónem

Podzimní typ

31. května 2008 v 13:46 beauty

Jak poznáme podzimní typ?

Pokožka ženy tohoto typu je světlá v tónu slonové kosti nebo šampaňského (většinou kontrastuje s narudlými vlasy). Pleť je zlato-béžová nebo broskvově zbarvená. Rovněž pihy nebo mateřská znaménka jsou načervenalá nebo zlatohnědé barvy. Tyto ženy se špatně opalují a snadno dostanou úžeh. Rty jsou sytě červené. Vlasy sytě načervenalé nebo narezlé, kaštanové či zlatavě plavé. Oči žen tohoto typu jsou většinou zelené, olivově zelené, bleděmodré nebo tyrkysové.

Podzimní typ a barvy

Podle toho, zda žena podzimního typu má pleť světlou, slonovinovou nebo spíše živější broskvovou, lze z barevné škály vybírat jemné, jasné barvy. Ideální pro všechny podzimní typy jsou teplé začínající od tónů hnědé, barvy šampaňského přes zlato-béžovou, rezavou až po nejtmavší čokoládovou.Všechny narudlé, zlaté, celkově zemité odstíny vypadají na ženě tohoto typu výborně a způsobují, že její pleť přímo zazáří.

Vyvarovat by se však měly šedohnědé barvy, neboť v té vypadají unaveně a všem výrazným odstínům růžové. Kombinace černá-bílá se výslovně nedoporučuje, použít by se měla vhodnější čokoládově hnědá s lomenou bílou. Také modrozelená, která bohužel řadu žen tohoto typu přitahuje, je určena výhradně letnímu typu a nosit by ji tudíž neměly.

Naopak pro podzimní typ je k dispozici řada zelených odstínů, ve kterých žena působí na okolí vysloveně atraktivně a hlavně harmonickým dojmem. Z odstínů je to např. hráškově zelená, olivová, světlá barva khaki ,petrolejová či tmavá jedlová zeleň. Jako jediný typ vypadají výborně v zářivě oranžové.Velmi vhodné jsou odstíny mléčného jadeitu, sytého i tmavého tyrkysu a přirozeně všechny načervenalé modré, od švestkové po modrofialovou.

Bílá barva je nejvhodnější s teplým nádechem, tedy bílá barva přírodní vlny, krémově bílá, lehce nažloutlá smetanově bílá či lomené barvy slonoviny.
Dalším vhodným odstínem je mix červené a růžové a to např.lososová a meruňková, červeň vlčího máku, rajských jablíček a měďi.
Barva hořčicová nebo barva kukuřice jsou také barvami výhradně pro ženy podzimního typu. Zatímco všechny ostatní typy by v této barvě vypadaly nemocně, podzimní typ v nich přímo rozkvétá. Nejvíce sluší podzimnímu typu rezavě hnědá, ta nejlépe harmonizuje s medově zbarvenými vlasy a hodí se výborně jak ke slonovinové, tak i k broskvové pleti.

Šperky

Nejvhodnější jsou šperky ze dřeva, rohoviny, kůže,j antaru nebo kostěné či ozdoby z peří.
Mohou zvolit objemné a mohutné šperky, pouze v jemnějším barevném ladění, jako jsou žluté topasy, červené korály a teplé acháty, což jsou minerály ladící s barvami podzimu. Slušivé je zlato v teplých odstínech. Vyhnout by se měly stříbru, bílému zlatu a především štrasu.Které celebrity patří mezi podzimní typ?

Mezi podzimní typ patří Sophia Loren, Katherine Hepburne a Vanessa Redgraverová

Letní typ

29. května 2008 v 21:53 beauty
Tak pokračujeme:))Našly jste se v nějakém?Dozvěděly jste se něco nového?My tedy ano!!:))
Podle čeho poznat letní typ
Letní typ může mít pleť světlou, která v chladu získává namodralý podtón nebo také dobře prokrvenou s jasně zřetelnými, jemnými cévami a ojediněle také tmavší pleť olivové barvy, kterou je možno lehce zaměnit s podzimním typem. Zatímco letní typ na slunci většinou zhnědne, podzimní typ často dostane úžeh.
Oči mívá šedé, šedomodré, modrozelené, tmavě modré, tmavě hnědé a oříškové.
Rty bývají jemně růžové až namodralé.
Vlasy mají nejčastěji odstín popelavé blond, myší šeď, popelavé hnědé, modrošedé, perličkově bílé, světlehnědé až tmavohnědé.

Jaké barvy jsou vhodné
Pro letní typ se hodí především barvy jemné a něžné, můžeme si vybrat mezi decentními odstíny studenými, pudrovými a pastelovými. Letnímu typu vyhovují všechny odstíny se základem v modré, a dále tyto chladivé: starobílá, tlumená a melírovaná šedá, antracitová a modrošedá, jade, šedá modrozelená, zelená barva rákosí a mincově zelená, růžově béžová, malinová, pudrovaná růžová, barva šeříku, lilku a bordó, světlá modrá, denimová modř a holubí modř, kakaově hnědá, černohnědá.

Správné líčení
Pleť - Pro světlou pleť se hodí velmi světlý pudr či make-up, pro tmavší typy zase béžové odstíny. Tvářenkou šetřete, měla by mít narůžovělý nádech.
Oči - Růžovou můžete zkombinujte s perleťovou zelenou nebo modrou, doporučují se také stříbřité barvy a šeříkově fialová, šedé linky. Řasenka šedá či černá.
Rty - Vhodná je perleťá rtěnka, nejlépe transparentní melounová nebo fialková, ideální jsou barevné lesky.

Jaké zvolit šperky
Stříbro, bílé zlato, zlato rosé, platina, perličky v odstínech růžové a modré, dvojbarevné šperky s dominancí stříbra. Nejlépe se zde hodí jemně členité, drobné tvary.

Co by mělo zůstat tabu
Černá a černobílá, zlatá, rezavá, oranžová, žlutozelená, všechny teplé, žlutavé a zářivé odstíny. Ani zlaté šperky nepůsobí dobře.

Jarní typ

29. května 2008 v 21:46 beauty
Načly jsme tu barevnou typologii, proto vám představíme jednotlivé typy, abyste věděli jak se líčit a oblékat
Určitě už se Vám někdy stalo, že jste si chtěli koupit letní šaty, do velikosti jste se vešla, střih sedl, ale ta barva se k Vám prostě nehodila. A co teď s tím? Tak tady snad už jedině pomůže vybrat si šaty toho nejvhodnějšího odstínu. Poradíme Vám jak na to.
Základem je správně určit typ
Díky dědičnosti má každý člověk již od narození charakteristickou barvu očí, vlasů, kůže a pleti. Právě to dělá každého člověka unikátním a člení ho mezi 4 barevné typy. Typy jsou rozděleny podle ročních období na jarní, letní, podzimní a zimní. S nápadem rozdělit typy přišla Carola Jackson z USA, která razila teorii, že lidé měli cit pro barvy a instinktivně se jím řídili již odnepaměti. Nejdůležitějším kritériem pro zařazení pod určitý barevný typ je to, která z barevností prospěje nejlépe vašemu vzhledu. Ke každému ze čtyř typů náleží cca 1.200.000 odstínů barev. Každý typ se řadí ještě do tří podtypů - např. světlé jaro, nazlátlé a kontrastní.
JARNÍ TYP
Žena jarního typu je temperamentní, čilá a přátelská osoba, která je ráda středem dění, má kolem sebe ráda děti a domácí zvířata. Dokáže si užívat dne se vším, co přináší, aniž by se nechala svazovat nějakými plány. Vzhled pro ni znamená hodně. Její krása nepodléhá času, a tak působí mladistvě až do vysokého věku.
Jak poznat jarní typ
Pleť
Průsvitně bledá, některé typy snadno zčervenají, na obličeji se někdy objevují pihy, které jsou zlatohnědé. Jarní typ se snadno opaluje do zlatavě hnědé.

Rty
Růžové až jemně červené

Řasy a obočí
Mají hnědý až medový tón

Vlasy
Barva vlasů je plavá, někdy i do červena zbarvená, také barva se zlatitým podtónem
Make-up a tipy na líčení
Zapomeňte na ostré a kontrastní líčení v tmavých barvách, vaše přednost vychází právě z jemné, průhledné pleti, působíte křehce a něžně. Pleť jarních žen je nostalgicky srovnávána s broskví, jenž má růžovou a nažloutlou barvu. U jarních typů můžeme najít širokou škálu barevnosti očí, jako třeba tyrkysově modré oči, zelenošedé, zlatě hnědé a šedé.
Tipy a triky- Make - up používejte s lehkým žlutavým nádechem, transparentní pudr by měl být také ve žlutém nádechu. Rtěnka a zdravíčka by měla používat v teplých odstínech. Doporučuji zdravíčka nekontrastní, které budou lehce přecházet do barvy pleti. Rtěnka by mohla být světle růžová. Tímto nic nezkazíte. Úplně vynechte tvrdé černé linky kolem očí, pokud nechcete vypadat jako sova. Tento make- up sluší více tmavým typům. Experimentovat však můžete s barevnými řasenkami, např. v barvě očí. Vzbudíte uchvacující dojem. Oční stíny můžete použít v pastelových a teplých barvách. Ve výběru laků dejte přednost tělovým odstínům. Na večerní líčení pak můžete použít tmavší stíny v hnědých a fialových odstínech.
Barvy- Rozlučte se s černou barvou. Jarní typ rozkvétá v teplých, jasných, zářivých, něžných barvách, kde hraje prim žlutý podtón. Nejlépe vám padnou barvy jako krémová bílá, barva slonoviny, světlá béžová, velbloudí zlatá, medově žlutá, barva mléčné čokolády, světlá zlatohnědá, barvy kůží, zářivá zlatožlutá, žlutá barva slunce, světlá oranžová, pomerančová oranžová, fialková, tmavě fialková, broskvová, meruňková, lososová, rajčatově červená, korálová barva, humrová, jasná žlutozelená, žlutá, tyrkysová, zelenomodrá, bleděmodrá, šedá.
Barvy, které jsou pro jarní typ tabu: studené barvy, tmavá zelená, sytě šedá, stříbrná a čistě bílá. Nejtmavější barva, která jarnímu typu sluší, je námořnická modř.
Doplňky a šperky
V žádném případě si nekupujte stříbro. Tomuto typu sluší šperky ze zlata, ideální jsou také perličky v krémových barvách a náramky s mušlemi v krémových barvách.

Brýle- Vyzkoušejte obroučky průhledné, lososové nebo humrové, ve světle hnědé a béžové barvě. Jarní typ je jemný, proto si může dovolit vzorované obroučky. V úvahu přichází také obroučky v barvě pleti, jemně žluté, v barvě slonoviny. Zcela nevhodné jsou obroučky černé, modré, zelené. Kdo chce nosit kovové obroučky, měl by zvolit tmavě zlatou.
Tipy na jaro
S příchodem nové sezóny všechny přeměňujeme své šatníky už ze zvyku. Jaro přináší bezstarostnost a nekomplikovanost. Jaro je jako vždy dekorativní a velice ženské. K jaru neodmyslitelně patří sukně různých materiálů střihů a tvarů. Trendové jsou sukně s volány, bublinové sukně odhalující kolena. Vždy nesmrtelné jsou volné a vlající sukýnky z lehkých materiálů. Kdo neholduje sukním, určitě si rád pořídí pohodlné bermudy a šortky. Šaty jsou nejdokonalejší . V obchodech seJkousek, který můžeme nosit, muži nám šaty mohou závidět nezapomeňte dívat po šatech s dominantními prvky jako jsou velké mašle, krajky a volánky řasení, aplikované kytičky. Příroda se probouzí a dominují přírodní vlákna, která jsou vyrobena z bavlny a lnu. Módní jsou tašky z lýka a pletené slaměné košíky.
Ve skříni Vám nesmí chybět nezbytnosti jako:
  • stupňovitá sukně
  • top s aplikací
  • zkrácené blejzry a kabáty
  • krátké kalhoty nad kotník
  • šortky nebo bermudy
  • kalhoty s ohrnováním
  • krátký pletený svetřík bez zapínání
  • tuniky s nejrůznějšími motivy

Jak se oblékat podle barvy pleti..skvělé video!

29. května 2008 v 21:41 fashion
Je to dost důležitý fakt, podle kterého bychom měly vybrat barvu oblečení. jedna z částí barevné typologie

Eric z Gossip Girl se chystá na maturitu

29. května 2008 v 14:28 Gossip Girl
a moc učit se nemusí, poněvadž v USA nemaj žádnou maturitu jako my:))jen mají test , když chtěj jít na vysokou.
Gossip Girl Star Gets Ready for Prom
a mimochodem, chodí s touhle herečkou:))

Nicole si dělá řidičák

29. května 2008 v 14:21 Nicole Richie
A je vystajlovaná jako vždy:))

Pete Wentz ve své životní póze

28. května 2008 v 22:56 Trapné celebs
Nemáme rády ani Ashlee ani Petea, jsou vyumělkovaný až hrůza. Tahle fotka myslíme Petea vystihuje nejlépe....protože zde je přirozený:)

Přirozený look

28. května 2008 v 22:51 beauty
To je to, co frčí. A co nejvíc sluší. Všem.

Takhle se dělá modeling

28. května 2008 v 22:48 Models
Takovýhle fota sem normálně nedáváme, ale uznejte, že jsou rozkošní...


Video závislačky na šminkách

28. května 2008 v 9:56 beauty
Jestli jste si někdy procházely svoji taštičku s líčidly a říkaly si, že polovinu ze šminek stejně nepoužijete, tak teď byste se měli na něco kouknout.
Holka, která představuje veškeré své šminky, spravuje beauty blog temptalia.com a jejím největším koníčkem je skupování šminek. To co uvidíte v jejím videu, jsou pouze šminky od značky MAC.
Ano...i na šminkách lze vytvořit závislost.

Amy Winehouse nosí pleny?

27. května 2008 v 22:54 Trapné celebs
Může někdo identifikovat, co to je?

Vzaly byste si na sebe tohle?

27. května 2008 v 9:57 fashion
Spousta věcí je trendy, ale přiznejme si, že ne vždycky trendy věci sluší všem... Tady jsme vybraly pár trendů, u kterých se určitě najdou mezi vámi jejich příznivkyně i odpůrkyně.
Leopardí kabelka
Latexové legíny
Šátek do vlasů
Ušmiknutý šortky
Hvězdičkové potisky
Fialová kabelka
Punčocháče do otevřených bot

Mít na to, tak si koupíme....

27. května 2008 v 8:34 beauty
...tyhle skvělé laky na nehty od Chanelu:)

Co právě posloucháme? Hlavně songy ze Step Up 2!

27. května 2008 v 7:45 music
Dvojka jako vždy není lepší než jednička, ale songy jeden lepší než druhý.
Malá ukázka pro vás:
Cherish - Killa - dívčí party song jak má být a luxusní klip
Flo Rida - Low - současná hymna US klubů
Už jste viděly Step Up 2 Streets?