Beauty Trends

8. listopadu 2007 v 11:25 |  beauty
Je podzim, sychravo a člověk by se nejhraději zahrabal do teplých peřinek a vylezl zase až do slunečného jara. Nicméně i na podzim bychom o sebe neměly zapomínat pečovat, a tak jsme vám sestavily pár beuaty tipů, jak vypadat i v těchto měsicích pěkně upraveně;-)
1. Lehké samoopálení. K udržení svěžího odstínu pleti i na podzim bude bohatě stačit to nejslabší (popř. nejsvětlejší) samoopalovací mléko. Cílem je nebýt ani příliš bledá, ani příliš bronzová. Abyste vypadaly přirozeně, namažte si před spaním obličej a dekolt lehoulinkou vrstvičkou. Probudíte se rozzářené se svěžím nádechem pleti.
Katie Holmes, tanner, Daily Beauty Flash, makeup, hair, beauty, skin
2. Tmavovláskám doporučujeme přidat do své barvy odstíny mahagonové a espressa, tak jako to udělala Eva Longoria. I tmavé odstíny dokáží rozzářit, takže směle do toho.
Eva Longoria, Daily Beauty Flash, Hair, Beauty, Makeup
3. In jsou dlouhé a oddělené řasy. Vizážisté slavných radí: ,,Klíčem ke krásným řasám je použití dvou řasenek. Tu prodlužující naneste od kořínků ke konečkům, druhou pro objem potom pouze u kořínků, aby se konce řas neslepily. Výsledek bude perfektní!"
Rachel Bilson, eyelashes, Daily Beauty Flash, makeup, hair, beauty
4. Uzounké čelenky a la Audrey Hepburn. Jednoduché a efektní.
Rebecca Gayheart, Kristen Bell, headbands, Daily Beauty Flash, hair, makeup, beauty
5. Kouzla s tvářenkou. Trik spočívá v tom, nanést trochu bronzeru na klasickou růžovou tvářenku. Docílíte tím přirozeného opáleného vzhledu jako Hilary.
Hilary Duff, blush, hair make up, daily beauty flash
6. A konečně. Nás oblíbený tyrkysový stín. Je intenzivní, ale slušivý. Před nanesením použijte jako základ trochu make-upu, stín pak zůstane dlouho tam, kam patří. Uvidíte, že s tyrkysem budete hvězdama, všude, kde se objevíte;-)
Alicia Keys, eye shadow, Daily Beauty Flash,Underground By Rimmel,Shake It Up!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama